LA38-11X/2
VIOX LA38-11X/2 je třípolohový knoflíkový spínač určený pro přesné průmyslové ovládání. Je vybaven označením "TOP" pro přesnou instalaci, což zajišťuje spolehlivý výkon. Je vyroben s odolnými kontakty ze slitiny stříbra, podporuje napětí od 24 V do 380 V a zvládá tepelný proud 10 A. Tento spínač je ideální pro strojní zařízení a ovládací panely, nabízí robustní konstrukci a všestrannou napěťovou kompatibilitu, takže je vhodný pro náročná prostředí. Snadno se integruje a zlepšuje ovládání v různých aplikacích.
Pošlete nám své požadavky, nabídku vám zašleme do 12 hodin.
VIOX LA38-11X/2
Přehled
Sériové číslo Typ kontaktu Typ operace Zvolte polohu přepínače Funkce Barva Napětí lampy
LA38M-
LA36M-
01: 1NC
10: 1NO
02: 2NC
20: 2NO
11: 1NO1NC
PN: Samonastavovací plochý tlačítkový spínač
PNZS: Samosvorný plochý tlačítkový spínač
PND: Podsvícený samonastavovací plochý tlačítkový spínač
PNDZS: Osvětlený samočinný plochý tlačítkový spínač
GN: Samonastavovací vysoký tlačítkový spínač
GNZS: Samočinný vysoký tlačítkový spínač
GND: Podsvícený samonastavovací vysoký tlačítkový spínač
GNDZS: Podsvícený samočinný vysoký tlačítkový spínač
S: Samonastavovací plochý tlačítkový spínač z nerezové oceli
SZS: Nerezový samosvorný plochý tlačítkový spínač
SD: Podsvícený samonastavovací plochý tlačítkový spínač z nerezové oceli
SDZS: Osvětlený samočinný plochý tlačítkový spínač z nerezové oceli
M40/60: hřibový samonastavovací tlačítkový spínač
MZS40/60: Hřibový samočinný tlačítkový spínač
MD40: Podsvícený hřibový samonastavovací tlačítkový spínač
MDZS40: Osvětlený hřibový samočinný spínač
ZS40/60: Tlačítkový spínač E-Stop
ZSD40: Osvětlený tlačítkový spínač E-stop
X: Knoflíkový spínač
XC: Dlouhý knoflíkový spínač
XD: Osvětlený knoflíkový spínač
Y: Klíčový spínač
PNSW: Dvojitý plochý tlačítkový spínač
PNDSW: Podsvícený plochý tlačítkový spínač
21: Dvoupolohový typ držení
22: Dvoupolohový samočinný reset
31: Třípolohový typ držení
32: Třípolohový typ s levým držením a pravým samočinným resetem
33: Třípolohový samočinný reset
Otázka: Lakovaná plastová hlava
C: Plastová hlava
T: Průhledná hlava
S: Hlava z nerezové oceli
L: Hliníková hlava
FH1: "↓" vlastní kód
FH2: "○" vlastní kód
FH3: "-" vlastní kód
FH4: vlastní kód "="
FH5: Vlastní kód "START"
FH6: Vlastní kód "STOP"
IP65: Vlastní tlačítko IP65
D: Zvláštní zatížení (podrobnosti zjistíte u výrobce)
RD
GN
YE
BL
WH
BK
AC/DC 6V
AC/DC 12V
AC/DC 24V
AC/DC 36V
AC/DC 48V
AC/DC 110V
AC/DC 220V
AC/DC 380V
Rozměr
LA38-11 Dimension
Klíčové vlastnosti
  • Univerzální napěťová kompatibilita: Podporuje širokou škálu provozních napětí, včetně 24 V, 48 V, 110 V, 220 V a 380 V.
  • Spolehlivé hodnoty proudu: Efektivně zvládá odporové a induktivní zátěže s jmenovitým tepelným proudem 10 A.
  • Komplexní kontrola: Nabízí třípolohové ovládání pro lepší funkčnost v různých aplikacích.
Hodnocení přepínačů
Jmenovité izolační napětí Ui 600V
Jmenovitý tepelný proud Ith 10A
Jmenovité provozní napětí Ue 24V 48V 110V 220V 380V
Jmenovitý provozní proud Ie
AC 50/60Hz Odporová zátěž 10A 10A 6A
Induktivní zátěž 10A 6A 3A 2A
DC Odporová zátěž 8A 4A 2.2A 1.1A
Induktivní zátěž 4A 2A 1.2A 0.6A
Kontaktní materiál Slitina stříbra
Specifikace
  • Provozní napětí (Ue): 24 V, 48 V, 110 V, 220 V, 380 V
  • Provozní proud (Ie):
    • Odporová zátěž AC: 10A
    • Indukční zátěž AC: 6A
    • Stejnosměrná odporová zátěž: 8 A
    • Stejnosměrná induktivní zátěž: 4A