Jednofazowy przekaźnik prądowy VIOX FCC18-01/2/3/4
Wyślij swoje wymagania, wycenimy je w ciągu 12 godzin
Kompleksowa ochrona systemów elektrycznych
Kluczowe cechy jednofazowego przekaźnika prądowego VIOX FCC18-01/2/3/4
Pełne możliwości bieżącego monitorowania
  • Szeroki zakres zasilania: Działa niezawodnie w szerokim zakresie napięć od 12 do 240 VAC/DC, zapewniając kompatybilność z różnymi systemami zasilania.
Warianty modeli dostosowane do konkretnych potrzeb
VIOX FCC18-01_2_3_4 Single-phase Current Relay front
  3. FCC18-03: Zapewnia kompleksowe zabezpieczenie nadprądowe i podprądowe z ręcznym resetowaniem
  4. FCC18-04: Zapewnia pełne zabezpieczenie nadprądowe i podprądowe z automatycznym resetowaniem
Specyfikacje techniczne i parametry wydajności
System numeracji modeli
Zrozumienie numeru modelu pomaga zidentyfikować odpowiedni przekaźnik do danego zastosowania:
FCC18- 01 - D2 W
  1. Kod funkcji (01-04)
  2. Kod bieżącego zakresu (A0-A6, D0-D16)
  3. Kod napięcia zasilania (A, D, W)
Kody funkcji
Kod Funkcja
01 Prąd przetężeniowy (resetowanie ręczne / resetowanie automatyczne)
02 Podprąd (resetowanie ręczne / resetowanie automatyczne)
03 Nadmiar i niedobór prądu (resetowanie ręczne)
04 Nadmiar i niedobór prądu (automatyczne resetowanie)
Opcje bieżącego zakresu
Kod Zakres prądu przemiennego Kod Zakres prądu stałego
A0.5 AC 0,05A-0,5A D0.5 DC 0,05A-0,5A
A1 AC 0.1A-1A D1 DC 0.1A-1A
A2 AC 0,2A-2A D2 DC 0,2A-2A
A5 AC 0,5A-5A D5 DC 0,5A-5A
A8 AC 0.8A-8A D8 DC 0.8A-8A
A16 AC 1.6A-16A D16 DC 1.6A-16A
Opcje napięcia zasilania
Kod Typ napięcia
A AC230V
D DC24V
W AC/DC 12-240V
Szczegółowe specyfikacje techniczne
Parametr Specyfikacja
Terminal wejściowy A1-A2
Zakres napięcia AC 230V / DC24V / AC/DC 12-240V
Zużycie energii AC 3.5VA/ DC 2.0W
Tolerancja napięcia -15% ~ +10%
Wskazanie zasilania Zielona dioda LED
Wskazanie przekaźnika Czerwona dioda LED
Zakresy czasowe 0,1s-20s
Ustawienie Przycisk
Odchylenie ustawień 0.1%
Dokładność pomiaru 5% / ±0,1A
Współczynnik temperatury 0,05%/°C, przy≈20°C (0,05%/°F, ≈68°F)
Styk wyjściowy 1×SPDT
Prąd znamionowy 1×16A
Żywotność mechaniczna 1×10^7
Żywotność elektryczna 1×10^5
Temperatura otoczenia -20 ... +60 °C / -40 ... +85 °C
Montaż Szyna DIN EN/IEC 60715
Stopień ochrony IP IP20
Długość zdejmowania izolacji 7 mm (0,28 cala)
Zainstalowana wysokość ≤2200m
Poziom zanieczyszczenia 2
Maksymalny rozmiar kabla AWG13-20 0,4N-m
Wymiar 90mm×18mm×64mm