LA38-11XD/2
VIOX LA38-11XD/2 to trójpozycyjny przełącznik pokrętny przeznaczony do precyzyjnego sterowania przemysłowego. Posiada oznaczenie "TOP" dla dokładnej instalacji, zapewniając niezawodne działanie. Wykonany z wytrzymałych styków ze stopu srebra, obsługuje napięcia od 24 V do 380 V i obsługuje prąd termiczny 10 A. Idealny do maszyn i paneli sterowania, przełącznik ten oferuje solidną konstrukcję i wszechstronną kompatybilność napięciową, dzięki czemu nadaje się do wymagających środowisk. Łatwy w integracji, zwiększa kontrolę w różnych zastosowaniach.
Wyślij swoje wymagania, wycenimy je w ciągu 12 godzin
VIOX LA38-11XD/2
Przegląd
Numer seryjny Typ kontaktu Typ operacji Wybór pozycji przełącznika Funkcja Kolor Napięcie lampy
LA38M-
LA36M-.
01: 1NC
10: 1NO
02: 2NC
20: 2NO
11: 1NO1NC
PN: Samoresetujący płaski przełącznik przyciskowy
PNZS: Samoblokujący płaski przełącznik przyciskowy
PND: Podświetlany, samoresetujący się płaski przełącznik przyciskowy
PNDZS: Podświetlany samoblokujący płaski przełącznik przyciskowy
GN: Samoresetujący się przełącznik przyciskowy wysokiego napięcia
GNZS: Samoblokujący wysoki przełącznik przyciskowy
GND: Podświetlany, samoresetujący się przełącznik przyciskowy wysokiego napięcia
GNDZS: Podświetlany samoblokujący przełącznik przyciskowy wysokiego napięcia
S: Samoresetujący się płaski przełącznik przyciskowy ze stali nierdzewnej
SZS: Samoblokujący płaski przełącznik przyciskowy ze stali nierdzewnej
SD: Podświetlany, samoresetujący się płaski przełącznik przyciskowy ze stali nierdzewnej
SDZS: Podświetlany samoblokujący płaski przełącznik przyciskowy ze stali nierdzewnej
M40/60: Samoresetujący się przełącznik przyciskowy Mushroom
MZS40/60: Samoblokujący przełącznik przyciskowy grzybkowy
MD40: Podświetlany grzybkowy przełącznik przyciskowy z funkcją samoczynnego resetowania
MDZS40: Podświetlany grzybkowy samoblokujący przełącznik przyciskowy
ZS40/60: Wyłącznik przyciskowy E-Stop
ZSD40: Podświetlany wyłącznik przyciskowy E-stop
X: Przełącznik gałkowy
XC: Przełącznik z długim pokrętłem
XD: Podświetlany przełącznik gałkowy
Y: Kluczowy przełącznik przyciskowy
PNSW: Podwójny płaski przełącznik przyciskowy
PNDSW: Podświetlany płaski przełącznik przyciskowy
21: Dwupozycyjny typ trzymania
22: Dwupozycyjny typ samoresetujący
31: Trójpozycyjny typ trzymania
32: Trójpozycyjny, lewy i prawy typ samoczynnego resetowania
33: Trójpozycyjny reset samoczynny
P: Malowana plastikowa głowica
C: Plastikowa głowica
T: Przezroczysta głowica
S: Głowica ze stali nierdzewnej
L: Aluminiowa głowica
FH1: kod niestandardowy "↓"
FH2: niestandardowy kod "○"
FH3: "-" kod niestandardowy
FH4: kod niestandardowy "="
FH5: kod niestandardowy "START"
FH6: kod niestandardowy "STOP"
IP65: Niestandardowy przycisk IP65
D: Specjalne obciążenie (szczegóły u producenta)
RD
GN
YE
BL
WH
BK
AC/DC 6V
AC/DC 12V
AC/DC 24V
AC/DC 36V
AC/DC 48V
AC/DC 110V
AC/DC 220V
AC/DC 380V
Wymiar
LA38-11 Dimension
Kluczowe cechy
  • Wszechstronna kompatybilność napięciowa: Obsługuje szeroki zakres napięć roboczych, w tym 24 V, 48 V, 110 V, 220 V i 380 V.
  • Niezawodne wartości znamionowe prądu: Wydajnie obsługuje obciążenia rezystancyjne i indukcyjne, przy znamionowym prądzie termicznym 10 A.
Oceny przełączników
Znamionowe napięcie izolacji Ui 600V
Znamionowy prąd termiczny Ith 10A
Znamionowe napięcie robocze Ue 24V 48V 110V 220V 380V
Znamionowy prąd roboczy Ie
AC 50/60Hz Obciążenie rezystancyjne 10A 10A 6A
Obciążenie indukcyjne 10A 6A 3A 2A
DC Obciążenie rezystancyjne 8A 4A 2.2A 1.1A
Obciążenie indukcyjne 4A 2A 1.2A 0.6A
Materiał kontaktowy Stop srebra
Specyfikacje
  • Napięcie robocze (Ue): 24 V, 48 V, 110 V, 220 V, 380 V
  • Prąd operacyjny (Ie):
    • Obciążenie rezystancyjne AC: 10A
    • Obciążenie indukcyjne AC: 6A
    • Obciążenie rezystancyjne DC: 8A
    • Obciążenie indukcyjne DC: 4A