LA38-11ZS (DUR)
VIOX LA38-11X11ZS(STOP), hassas endüstriyel kontrol için tasarlanmış üç konumlu bir düğmeli anahtardır. Doğru kurulum için 'TOP' işaretine sahiptir ve güvenilir performans sağlar. Dayanıklı gümüş alaşımlı kontaklarla üretilmiştir, 24V ila 380V arasındaki gerilimleri destekler ve 10A termal akımı idare eder. Makine ve kontrol panelleri için ideal olan bu anahtar, sağlam tasarım ve çok yönlü voltaj uyumluluğu sunarak zorlu ortamlar için uygun hale getirir. Entegrasyonu kolaydır, çeşitli uygulamalarda kontrolü geliştirir.
İhtiyaçlarınızı gönderin, 12 saat içinde sizin için teklif verelim
VIOX LA38-11ZS (STOP)
Genel Bakış
Seri numarası İletişim türü Operasyon türü Anahtar konumunu seçin Fonksiyon Renk Lamba voltajı
LA38M-
LA36M-
01: 1NC
10: 1NO
02: 2NC
20: 2NO
11: 1NO1NC
PN: Kendiliğinden sıfırlanan düz basmalı düğme anahtarı
PNZS: Kendinden kilitlemeli düz basmalı düğme anahtarı
PND: Işıklı kendinden sıfırlamalı düz basmalı düğme anahtarı
PNDZS: Aydınlatmalı kendinden kilitlemeli düz basmalı düğme anahtarı
GN: Kendi kendini sıfırlayan yüksek buton anahtarı
GNZS: Kendinden kilitlemeli yüksek butonlu anahtar
GND: Işıklı kendinden sıfırlamalı yüksek buton anahtarı
GNDZS: Işıklı kendinden kilitlemeli yüksek buton anahtarı
S: Paslanmaz çelik kendinden sıfırlamalı düz basmalı düğme anahtarı
SZS: Paslanmaz çelik kendinden kilitlemeli düz basmalı düğme anahtarı
SD: Işıklı paslanmaz çelik kendinden sıfırlamalı düz basmalı düğme anahtarı
SDZS: Aydınlatmalı paslanmaz çelik kendinden kilitlemeli düz buton anahtarı
M40/60: Mantar kendinden sıfırlamalı basmalı düğme anahtarı
MZS40/60: Mantar kendinden kilitlemeli basmalı düğme anahtarı
MD40: Işıklı mantar kendinden sıfırlamalı basmalı düğme anahtarı
MDZS40: Işıklı mantar kendinden kilitlemeli basmalı düğme anahtarı
ZS40/60: E-Stop basmalı düğme anahtarı
ZSD40: Işıklı E-stop buton anahtarı
X: Düğme anahtarı
XC: Uzun düğmeli anahtar
XD: Işıklı düğme anahtarı
Y: Anahtar basmalı düğme anahtarı
PNSW: İkiz düz basmalı düğme anahtarı
PNDSW: Işıklı düz basmalı düğme anahtarı
21: İki konumlu tutma tipi
22: İki konumlu otomatik sıfırlama tipi
31: Üç konumlu tutma tipi
32: Üç konumlu sol tutma ve sağ kendini sıfırlama tipi
33: Üç konumlu kendinden sıfırlamalı tip
S: Boyalı plastik kafa
C: Plastik kafa
T: Şeffaf kafa
S: Paslanmaz çelik başlık
L: Alüminyum kafa
FH1: "↓" özel kodu
FH2: "○" özel kodu
FH3: "-" özel kod
FH4: "=" özel kodu
FH5: "START" özel kodu
FH6: "STOP" özel kodu
IP65: Özel IP65 düğmesi
D: Özel yük (ayrıntılar için üreticiye danışın)
RD
GN
YE
BL
WH
BK
AC/DC 6V
AC/DC 12V
AC/DC 24V
AC/DC 36V
AC/DC 48V
AC/DC 110V
AC/DC 220V
AC/DC 380V
Boyut
LA38-11 Dimension
Temel Özellikler
  • Yönlü Kurulum: Doğru yönde kurulum için 'TOP' işaretine sahiptir ve optimum performans sağlar.
  • Çok Yönlü Voltaj Uyumluluğu: 24V, 48V, 110V, 220V ve 380V dahil olmak üzere çok çeşitli çalışma voltajlarını destekler.
  • Güvenilir Akım Değerleri: 10A nominal termal akım ile dirençli ve endüktif yükleri verimli bir şekilde idare eder.
  • Kapsamlı Kontrol: Çeşitli uygulamalarda gelişmiş işlevsellik için üç konumlu kontrol sunar.
Anahtar Derecelendirmeleri
Nominal yalıtım gerilimi Ui 600V
Nominal termal akım Ith 10A
Nominal çalışma gerilimi Ue 24V 48V 110V 220V 380V
Nominal çalışma akımı Ie
AC 50/60Hz Dirençli yük 10A 10A 6A
Endüktif yük 10A 6A 3A 2A
DC Dirençli yük 8A 4A 2.2A 1.1A
Endüktif yük 4A 2A 1.2A 0.6A
İletişim malzemesi Gümüş alaşım
Teknik Özellikler
  • Nominal İzolasyon Gerilimi (Ui): 600V
  • Çalışma Gerilimi (Ue): 24V, 48V, 110V, 220V, 380V
  • Operasyonel Akım (Ie):
    • AC Dirençli Yük: 10A
    • AC Endüktif Yük: 6A
    • DC Dirençli Yük: 8A
    • DC Endüktif Yük: 4A