αα»αααΆαααααααααααααΈααΈαα KG316T-II
α§αααααααααααααα VIOX KG316T-II ααΊααΆα§ααααααααααααααααΈααΈαααααα’αΆα αααααα·ααΈααΆααααααΆαααααΎαααΆαααααα αααααΆααααΆααααααααααα§αααααα’αα‘α·α ααααΌαα·ααααΆαααΆααααΆααα ααΆαα½αααΉαα’αααααα LCD α αααΆαα αα·αααΆαααααααααααααααΈααααΌαα»αααααΌααα ααΆααΆααααααααα·ααααα·ααΆα ON/OFF αα αΌαααα 18 αα ααΆααΆααΆαααΌαααΆααα·ααΆααααα’αΆα ααααααααΆαα ααα’αααααΆααα αααααααΆαααααΌα αααααα ααα αΌαααααΆαα αα·αα§αααααααα·αααα ααΆαααααααΌαααααΎαααΆααααα’αΆα αα»αα α·αααααΆαααΆαα½αααΉαααΆααααααααΌαααα α»α 1 αα·ααΆααΈαααα»ααα½αααααα ααΆαααα‘αΎαααΆααααα½ααα ααΎααααΌαααα DIN αα·ααααααΈα αΌααααααΆαααΆαααααααα»ααααααΆααΆαααααααααα»αα’αα‘α»ααααααΆα αα ααααα’αααα·αααΈ ααααΎα±ααααΆααα’α₯αααα αααααααΆααααΆααααααααααααΆααααααααααααααααααα·α.
ααΆααα PDFαααααα ααααΆαα’αααΈα§αααααααααΌαααααααΈααΈαααααα’αΆα αααααα·ααΈααΆα-KG316T-II
ααααΎαααααΌαααΆαααααα’ααα ααΎαααΉαααααααααααααΆααα’ααααααα»ααααααα 12 ααααα
- ααΌααααααα +8618066396588
- Whatsappα+α¨α¦α‘α¨α α¦α¦α£α©α¦α₯α¨α¨
- Email:sales@viox.com
α§αααααααααΌααααα VIOX KG316T-II 220V DIN-Rail LCD Micro-Computer Electric Power Time Controller ααΆαα½αααΆα‘α·ααΆ
αα·αααααΆαααΌαα
α§αααααααααΌααααα VIOX KG316T-II ααΊααΆα§αααααααααΌαααααααΈααΈαααααα’αΆα αααααα·ααΈααΆααααααΆαααααΎαααΆαααααα αααααααΌαααΆααα ααΆα‘αΎααααααΆααααΆααααααααααα§αααααα’αα‘α·α ααααΌαα·ααααΆαααΆααααΆααα α§αααααααααΌααααααααααΆααααααα ααΎααααΌαααα DIN αααααΆαα’αααααα LCD αα·αααΆαααααααααααααααΈααααΌαα»αααααΌααα ααααΎα±ααααΆααα’αααααΆαααααααα·ααΈααΆα αααΎααα½αααΆα α αααααααΆαααααΌα αααα’ααααααΎα αααααα ααα αΌαααααΆαα α§αααααααα·αααα αα·αα αααΎααααα ααΆααα ααΆααααΉαααΆα αα·αααααΎαααΆααααα’αΆα αα»αα α·αααααΆαααααααΆααΆααΆααΆαααΌαααΆααααααααααααΆααααααααααααααααααα· αα·αααΆαααααα·αααααΆαα.
ααααααααααΆααα
- ααααααα»αααΆααααααα ααα·αααΈααααα»ααΆαα»ααααΆαααα·αααααΎααααΆααααΆαααΌα ααΆααΆααΆαααΌαααααΎαααΆα αα·αααΆαααΏααΆααααΌαα’αααααα.
- αααααααΆααααΉαααααΌαα αααααααΌαααΆαααααααααααααΆαααΆααααΆααααΆαα½αααΉαααΆααααααααΌαααα α»α 1 αα·ααΆααΈαααα»ααα½ααααααα 25 βα.
- α’αααααα LCDα ααΆαα’αααααα LCD α αααΆαααααααΆααααΆαααααααααααα·ααΈ αα·ααααα½ααα·αα·αααααΆααααΆαααΆααααα½αα.
- ααΆαααααα ON/OFF α αααΎαα ααΆααααααααα·ααααα·ααΆα ON/OFF αα αΌαααα 17 α¬ 18 αα αααααααΌααααααΎαααΆααα·ααΆααααα’αΆα ααααααααΆαα.
- ααααααααααΆααααααΆαα½αα ααααΆαααααααα 1.2VDC / 40mA αααααΆαααΆαααααααα»α αααααΆαααααααΆααΆαααααααααα»αα’αα‘α»ααααααΆα αα ααααα’αααα·αααΈα.
- ααΆααααα DIN-Railα ααΆααααα½αααα‘αΎααα ααΎααααΌαααα DIN ααααΎα±ααααΆαααααααααααΆαααααααα·ααΈα§ααααΆα αααα αα·αααΆαα·αααααααααααααα.
αααααααα αα ααααα
| ααΆαα» | ααααααΆααααα’α·α |
|---|---|
| α’ααααΆααΆαααΆα | AC 220V, 25A, 50/60Hz |
| ααααααααΆαααΆαααααααα»α | 1.2VDC / 40mA |
| ααΆααααααααΌαααα α»α | 1 αα·ααΆααΈ / αααα (25β) |
| ααααα·ααααα·ααΆα ON/OFF | 17 α¬ 18 |
| αααα αΆα | α’αααααα LCD |
| ααα αααα»α | 9.8 x 5.5 x 4.2cm / 3.9β³x2.1β³x1.6β³ (L*W*H) |
| ααααααα»ααα | 127g |
| αααααααααα | ααααΌαααα DIN |
| αααααααααα‘αΆααα | ααΈα αΌα |
| α’αΆαα»ααΆααααααΆααααα | 1000 αααα |
αααααα·ααΈ
α§αααααααααΌααααα VIOX KG316T-II αααααααααααΆαααααααα·ααΈααΆα αααΎααααααα αα½αααΆα α αααααααΆαααααΌα αααα’ααααααΎα αααααα ααα αΌαααααΆαα α§αααααααα·αααα ααΆααααα αα»ααααααααααααααααα· αα·αα αααΎααααα ααΆαααααααααααααΆαααΆααααΆαα αα·αααααΎαααΆααααα’αΆα αα»αα α·αααααΆαααααααΆ ααααΎα±ααααΆααααΆαααΆαααααΎαααααα’αααααΆααααΆααααααααααααΆααααααααααααααααααα·αα αααα»αααΆααααααααααααα.
αα·αααααααα αα ααααα
- α’ααααΆααΆαααΆαα AC 220V, 25A, 50/60Hz
- ααααααααΆαααΆαααααααα»αα 1.2VDC / 40mA
- ααΆααααααααΌαααα α»αα 1 αα·ααΆααΈ / αααα (25β)
- ααααα·ααααα·ααΆα ON/OFFα 17 α¬ 18
- αααα αΆαα α’αααααα LCD
- ααα αααα»αα 9.8 x 5.5 x 4.2cm / 3.9β³x2.1β³x1.6β³ (L*W*H)
- ααααααα»αααα 127g
- ααααααααααα ααααΌαααα DIN
- αααααααααα‘αΆαααα ααΈα αΌα
- α’αΆαα»ααΆααααααΆαααααα 1000 αααα







