VOB6-63DC DC Miniature Circuit Breaker
VIOX VOB6-63DC DC miniature circuit breaker ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ការការពារការផ្ទុកលើសទម្ងន់ និងសៀគ្វីខ្លីនៅក្នុងប្រព័ន្ធ DC ។ វាមានលក្ខណៈពិសេសនៃការរចនាដែលគ្មានប៉ូល, គាំទ្ររហូតដល់ DC1200V និងផ្តល់នូវការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធពី 1P ទៅ 4P សម្រាប់កម្មវិធីថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ, ការផ្ទុកថាមពល និងឧស្សាហកម្ម DC ។.
ផ្ញើតម្រូវការរបស់អ្នក យើងនឹងដកស្រង់សម្រាប់អ្នកក្នុងរយៈពេល 12 ម៉ោង។
- ទូរស័ព្ទ៖ +8618066396588
- Whatsapp៖+៨៦១៨០៦៦៣៩៦៥៨៨
- Email:[email protected]
VIOX VOB6-63DC DC miniature circuit breaker ត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីផ្តល់នូវការការពារការផ្ទុកលើសទម្ងន់ និងសៀគ្វីខ្លីប្រកបដោយសុវត្ថិភាព និងអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ប្រព័ន្ធអគ្គិសនី DC ទំនើប។ ជាមួយនឹងការរចនាដែលគ្មានប៉ូល ស៊េរីនេះអនុញ្ញាតឱ្យមានការដំឡើងដែលអាចបត់បែនបាន និងគាំទ្រទាំងខ្សែចូលខាងលើ និងខាងក្រោម សម្រាប់ការដាក់ខ្សែបន្ទះកាន់តែងាយស្រួល។.
ជួរ VOB6-63DC គ្របដណ្តប់ចរន្តដែលបានវាយតម្លៃពី 1A ដល់ 63A និងគាំទ្រការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ 1P, 2P, 3P និង 4P ។ ជាមួយនឹងវ៉ុលធ្វើការដែលបានវាយតម្លៃអតិបរមា DC1200V វាសាកសមសម្រាប់ប្រព័ន្ធចែកចាយថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ PV, ការផ្ទុកថាមពល, ទូរគមនាគមន៍ និងឧស្សាហកម្ម DC ដែលទំហំតូច ការការពារដែលអាចទុកចិត្តបាន និងការដំឡើងផ្លូវដែក DIN ប្រកបដោយភាពងាយស្រួលត្រូវបានទាមទារ។.
លក្ខណៈសំខាន់ៗ
- ការរចនា DC ដែលគ្មានប៉ូល សម្រាប់ការដាក់ខ្សែដែលអាចបត់បែនបាន
- វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃរហូតដល់ DC1200V
- ជួរចរន្តដែលបានវាយតម្លៃពី 1A ដល់ 63A
- ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ 1P, 2P, 3P និង 4P អាចរកបាន
- បង្អួចសូចនាករទីតាំងទំនាក់ទំនង សម្រាប់ភាពមើលឃើញនៃស្ថានភាពច្បាស់លាស់
- ការរចនារចនាសម្ព័ន្ធស្រទាប់ សម្រាប់ការដំណើរការប្រកបដោយសុវត្ថិភាព និងងាយស្រួល
- ជម្រើសខ្សែកោងធ្វើដំណើរ B, C និង D
- ទទឹងតូច 18mm ក្នុងមួយប៉ូល សម្រាប់ការរៀបចំបន្ទះដែលមានប្រសិទ្ធភាព
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| ស្តង់ដារដែលអនុលោមតាម | GB/T 14048.2, IEC 60947-2 |
|---|---|
| ចំនួនបង្គោល | 1P, 2P, 3P, 4P |
| វាយតម្លៃបច្ចុប្បន្ន (ក្នុង) | 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 10A, 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A, 63A |
| ចរន្តស៊ុមដែលបានវាយតម្លៃ | ៦៣ ក |
| វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ (Ue) | DC 300V (1P), DC 600V (2P), DC 900V (3P), DC 1200V (4P) |
| វ៉ុលអ៊ីសូឡង់ដែលបានវាយតម្លៃ (Ui) | 1200V |
| ការវាយតម្លៃ Impulse ទប់ទល់នឹងវ៉ុល (Uimp) | 6kV |
| សមត្ថភាពបំបែកសៀគ្វីខ្លីបំផុត (Icu) | 7kA (4.5kA / 6kA ជាជម្រើស) |
| សមត្ថភាពបំបែកសៀគ្វីខ្លីប្រតិបត្តិការ (Ics) | 7.5kA |
| ប្រភេទការប្រើប្រាស់ | មួយ |
| ខ្សែកោងធ្វើដំណើរភ្លាមៗ | B (4In-7In), C (8In±20%), D (12In±20%) |
| ការធ្វើដំណើរលើសទម្ងន់ (1.05In) | ពេលវេលាមិនធ្វើដំណើរដែលបានព្រមព្រៀង 1 ម៉ោង (ស្ថានភាពត្រជាក់) |
| ការធ្វើដំណើរលើសទម្ងន់ (1.30In) | ពេលវេលាធ្វើដំណើរដែលបានព្រមព្រៀង 1 ម៉ោង (ស្ថានភាពក្តៅ) |
| ជីវិតមេកានិក | 20,000 វដ្ត |
| អាយុកាលអគ្គិសនី | ≥1,500 វដ្ត |
| ថ្នាក់ការពារ | IP20 |
| សីតុណ្ហភាពយោង | 30°C |
| ទទឹង Unipolar | 18 មមក្នុងមួយបង្គោល |
| សមត្ថភាពខ្សែភ្លើង | 16 mm² |
| វិធីសាស្រ្តតភ្ជាប់ | ខ្សែចូលខាងលើ និងខាងក្រោមគឺអាចទទួលយកបានទាំងពីរ |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធប៉ូល និងវ៉ុល
| បង្គោល | វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ | កម្មវិធីដែលបានណែនាំ |
|---|---|---|
| 1 ភី | DC 300V | ការការពារសៀគ្វីសាខា DC តូច |
| 2 ភី | DC 600V | ការចែកចាយ និងការញែក DC ស្តង់ដារ |
| 3 ភី | DC 900V | ប្រព័ន្ធ DC វ៉ុលខ្ពស់ |
| ៤P | DC 1200V | ថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ PV និងប្រព័ន្ធផ្ទុកថាមពលកម្រិតខ្ពស់ |
កម្មវិធី
ស៊េរី VOB6-63DC សាកសមសម្រាប់ប្រព័ន្ធ DC ដែលត្រូវការការការពារតូច ចម្រុះ និងអាចទុកចិត្តបាន។ រចនាសម្ព័ន្ធដែលគ្មានប៉ូល និងការគ្របដណ្តប់វ៉ុលធំទូលាយរបស់វា ធ្វើឱ្យវាក្លាយជាជម្រើសជាក់ស្តែងសម្រាប់អ្នកសាងសង់បន្ទះ, OEMs និងអ្នកទិញគម្រោងដែលធ្វើការលើការដំឡើង DC ទំនើប។.
- ប្រព័ន្ធ photovoltaic ថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ
- ប្រព័ន្ធផ្ទុកថាមពល
- សៀគ្វីការពារថ្ម
- ប្រព័ន្ធថាមពលទូរគមនាគមន៍ DC
- ទូបញ្ជាឧស្សាហកម្ម DC
- បន្ទះចែកចាយ DC វ៉ុលទាប
ហេតុអ្វីបានជាជ្រើសរើស VIOX VOB6-63DC
VOB6-63DC ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់អ្នកទិញ B2B ដែលត្រូវការ DC miniature circuit breaker ជាក់ស្តែង ជាមួយនឹងការដំឡើងដែលអាចបត់បែនបាន, ការគ្របដណ្តប់វ៉ុលធំទូលាយ និងដំណើរការការពារដែលមានស្ថេរភាព។ វាគាំទ្រការរចនាបន្ទះស្តង់ដារ ខណៈពេលដែលជួយសម្រួលការជ្រើសរើសផលិតផលសម្រាប់វ៉ុលប្រព័ន្ធ DC ផ្សេងៗគ្នា។.
- ជួរចរន្តធំទូលាយពី 1A ដល់ 63A
- គាំទ្ររហូតដល់ DC1200V
- ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធប៉ូលច្រើន សម្រាប់ការរចនាដែលអាចបត់បែនបាន
- ការដាក់ខ្សែដែលគ្មានប៉ូល សម្រាប់ការដំឡើងកាន់តែងាយស្រួល
- រចនាសម្ព័ន្ធម៉ូឌុលតូច សម្រាប់ការម៉ោនផ្លូវដែក DIN
- សាកសមសម្រាប់អ្នកចែកចាយ, OEMs និងការលទ្ធកម្មគម្រោង
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
តើ VOB6-63DC ត្រូវបានប្រើសម្រាប់អ្វី?
វាត្រូវបានប្រើសម្រាប់ការការពារការផ្ទុកលើសទម្ងន់ និងសៀគ្វីខ្លីនៅក្នុងប្រព័ន្ធ DC ដូចជាថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ, ការផ្ទុកថាមពល, ឧបករណ៍ទូរគមនាគមន៍ និងការចែកចាយឧស្សាហកម្ម DC ។.
តើវ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃអតិបរមារបស់ VOB6-63DC គឺជាអ្វី?
វ៉ុលធ្វើការដែលបានវាយតម្លៃអតិបរមាដែលបានបង្ហាញនៅក្នុងទិន្នន័យផលិតផលគឺ DC1200V នៅក្នុងកំណែ 4P ។.
តើការវាយតម្លៃចរន្តអ្វីខ្លះដែលអាចរកបាន?
ស៊េរីនេះគ្របដណ្តប់ 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 10A, 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A និង 63A ។.
តើ VOB6-63DC មានភាពរសើបចំពោះប៉ូលដែរឬទេ?
ទេ។ ផលិតផលនេះត្រូវបានពិពណ៌នាថាជា DC ដែលគ្មានប៉ូល ហើយខ្សែចូលខាងលើ និងខាងក្រោមទាំងពីរគឺអាចទទួលយកបាន។.
តើកម្មវិធីណាដែល breaker នេះសាកសមបំផុត?
វាសាកសមសម្រាប់ថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ PV, ការផ្ទុកថ្ម, ប្រព័ន្ធទូរគមនាគមន៍ DC និងការចែកចាយឧស្សាហកម្ម DC ដែលត្រូវការការការពារសៀគ្វីតូច និងអាចទុកចិត្តបាន។.
ស្នើសុំសម្រង់
ប្រសិនបើអ្នកកំពុងស្វែងរក DC miniature circuit breakers សម្រាប់គម្រោងថាមពលពន្លឺព្រះអាទិត្យ, ការផ្ទុកថាមពល, ទូរគមនាគមន៍ ឬឧស្សាហកម្ម DC, VIOX អាចជួយអ្នកជ្រើសរើសម៉ូដែល VOB6-63DC ត្រឹមត្រូវដោយផ្អែកលើការវាយតម្លៃចរន្ត, ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធប៉ូល និងវ៉ុលប្រព័ន្ធ។ ផ្ញើលក្ខណៈបច្ចេកទេស និងតម្រូវការបរិមាណរបស់អ្នកសម្រាប់ការគាំទ្រសម្រង់។.


