LA38-11ZS
A VIOX LA38-11ZS egy háromállású gombos kapcsoló, amelyet precíz ipari vezérlésre terveztek. A pontos telepítés érdekében „TOP” jelöléssel rendelkezik, ami megbízható teljesítményt biztosít. Tartós ezüstötvözet érintkezőkből készült, 24 V és 380 V közötti feszültséget támogat, és 10 A hőáramot kezel. Ideális gépekhez és vezérlőpanelekhez, ez a kapcsoló robusztus kialakítást és sokoldalú feszültségkompatibilitást kínál, így alkalmassá teszi igényes környezetekre. Könnyen integrálható, és javítja a vezérlést különféle alkalmazásokban.
Küldje el igényeit, 12 órán belül árajánlatot adunk Önnek.
VIOX LA38-11ZS
Áttekintés
LA38M-
LA36M-
01: 1NC
10: 1NO
02: 2NC
20: 2NO
11: 1NO1NC
PN: Önvisszaállító lapos nyomógombos kapcsoló
PNZS: Önzáró lapos nyomógombos kapcsoló
PND: megvilágított önvisszaállító lapos nyomógombos kapcsoló
PNDZS: Megvilágított önzáró lapos nyomógombos kapcsoló
GN: Önvisszaállító magas nyomógombos kapcsoló
GNZS: Önzáró magas nyomógombos kapcsoló
GND: Megvilágított önvisszaállító magas nyomógombos kapcsoló
GNDZS: Megvilágított önzáró magas nyomógombos kapcsoló
S: Rozsdamentes acélból készült önkioldó lapos nyomógombos kapcsoló
SZS: Rozsdamentes acél önzáró lapos nyomógombos kapcsoló
SD: Megvilágított, rozsdamentes acélból készült, önvisszaállító lapos nyomógombos kapcsoló
SDZS: Megvilágított rozsdamentes acél önzáró lapos nyomógombos kapcsoló
M40/60: Gomba önkioldó nyomógombos kapcsoló
MZS40/60: Gomba önzáró nyomógombos kapcsoló
MD40: Megvilágított gombás önkioldó nyomógombos kapcsoló
MDZS40: Megvilágított gombás önzáró nyomógombos kapcsoló
ZS40/60: E-Stop nyomógombos kapcsoló
ZSD40: Megvilágított E-stop nyomógombos kapcsoló
X: gombkapcsoló
XC: Hosszú gombos kapcsoló
XD: Megvilágított gombkapcsoló
Y: Kulcsos nyomógombos kapcsoló
PNSW: iker lapos nyomógombos kapcsoló
PNDSW: Megvilágított lapos nyomógombos kapcsoló
21: Kétállású tartótípus
22: Kétállású önvisszaállító típus
31: Háromállású tartótípus
32: Háromállású, balra tartó és jobbra önkioldó típus
33: Háromállású önvisszaállító típus
Q: Festett műanyag fej
C: Műanyag fej
T: átlátszó fej
S: Rozsdamentes acél fej
L: Alumínium fej
FH1: "↓" egyéni kód
FH2: "○" egyéni kód
FH3: "-" egyéni kód
FH4: "=" egyéni kód
FH5: "START" egyéni kód
FH6: "STOP" egyéni kód
IP65: Egyedi IP65 gomb
D: Speciális terhelés (a részletekről érdeklődjön a gyártónál)
RD
GN
YE
BL
WH
BK
AC/DC 6V
AC/DC 12V
AC/DC 24V
AC/DC 36V
AC/DC 48V
AC/DC 110V
AC/DC 220V
AC/DC 380V
Dimenzió
LA38-11 Dimension
Fő jellemzők
  • Sokoldalú feszültségkompatibilitás: A működési feszültségek széles skáláját támogatja, beleértve a 24V, 48V, 110V, 220V és 380V feszültségeket.
  • Megbízható áramerősség: Hatékonyan kezeli az ellenállásos és induktív terheléseket, 10A névleges hőáramú.
Kapcsoló minősítések
Névleges szigetelési feszültség Ui 600V
Névleges hőáram Ith 10A
Névleges üzemi feszültség Ue 24V 48V 110V 220V 380V
Névleges üzemi áram Ie
AC 50/60Hz Ellenállásos terhelés 10A 10A 6A
Induktív terhelés 10A 6A 3A 2A
DC Ellenállásos terhelés 8A 4A 2.2A 1.1A
Induktív terhelés 4A 2A 1.2A 0.6A
Érintkezési anyag Ezüst ötvözet
Műszaki adatok
  • Névleges hőáram (Ith): 10A
  • Működési feszültség (Ue): 24V, 48V, 110V, 220V, 380V, 380V
  • Működési áram (Ie):
    • AC ellenállásos terhelés: 10A
    • AC induktív terhelés: 6A
    • DC ellenállásos terhelés: 8A
    • DC induktív terhelés: 4A