LA38-11XD/2
VIOX LA38-11XD/2 ialah suis tombol tiga kedudukan yang direka untuk kawalan industri yang tepat. Ia menampilkan tanda ‘TOP’ untuk pemasangan yang tepat, memastikan prestasi yang boleh dipercayai. Dibuat dengan sesentuh aloi perak yang tahan lama, ia menyokong voltan dari 24V hingga 380V dan mengendalikan arus terma 10A. Sesuai untuk jentera dan panel kawalan, suis ini menawarkan reka bentuk yang teguh dan keserasian voltan yang serba boleh, menjadikannya sesuai untuk persekitaran yang mencabar. Mudah diintegrasikan, ia meningkatkan kawalan dalam pelbagai aplikasi.
Hantar keperluan anda, kami akan sebut harga untuk anda dalam masa 12 jam
VIOX LA38-11XD/2
Gambaran keseluruhan
Nombor siri Jenis sesentuh Jenis operasi Pilih kedudukan suis Fungsi warna Voltan lampu
LA38M-
LA36M-
01: 1NC
10: 1NO
02: 2NC
20: 2NO
11: 1NO1NC
PN: Suis butang tekan rata swa-set semula
PNZS: Suis butang tekan rata mengunci sendiri
PND: Suis butang tekan rata swa-set semula bercahaya
PNDZS: Suis butang tekan rata mengunci sendiri bercahaya
GN: Suis butang tekan tinggi swa-set semula
GNZS: Suis butang tekan tinggi mengunci sendiri
GND: Suis butang tekan tinggi swa-set semula bercahaya
GNDZS: Suis butang tekan tinggi mengunci sendiri bercahaya
S: Suis butang tekan rata keluli tahan karat swa-set semula
SZS: Suis butang tekan rata keluli tahan karat mengunci sendiri
SD: Suis butang tekan rata keluli tahan karat swa-set semula bercahaya
SDZS: Suis butang tekan rata keluli tahan karat mengunci sendiri bercahaya
M40/60: Suis butang tekan cendawan swa-set semula
MZS40/60: Suis butang tekan cendawan mengunci sendiri
MD40: Suis butang tekan cendawan swa-set semula bercahaya
MDZS40: Suis butang tekan cendawan mengunci sendiri bercahaya
ZS40/60: Suis butang tekan E-Stop
ZSD40: Suis butang tekan E-stop bercahaya
X: Suis tombol
XC: Suis tombol panjang
XD: Suis tombol bercahaya
Y: Suis butang tekan kunci
PNSW: Suis butang tekan rata berkembar
PNDSW: Suis butang tekan rata bercahaya
21: Jenis pegangan dua posisi
22: Jenis swa-set semula dua posisi
31: Jenis pegangan tiga posisi
32: Jenis pegangan kiri dan swa-set semula kanan tiga posisi
33: Jenis swa-set semula tiga posisi
Q: Kepala plastik bercat
C: Kepala plastik
T: Kepala lutsinar
S: Kepala keluli tahan karat
L: Kepala aluminium
FH1: Kod tersuai “↓”
FH2: Kod tersuai “○”
FH3: Kod tersuai “-”
FH4: Kod tersuai “=”
FH5: Kod tersuai “START”
FH6: Kod tersuai “STOP”
IP65: Butang IP65 tersuai
D: Beban khas (rujuk pengilang untuk butiran)
RD
GN
YE
BL
WH
BK
AC/DC 6V
AC/DC 12V
AC/DC 24V
AC/DC 36V
AC/DC 48V
AC/DC 110V
AC/DC 220V
AC/DC 380V
Dimensi
LA38-11 Dimension
Ciri-ciri Utama
  • Keserasian Voltan Serbaguna: Menyokong pelbagai voltan operasi, termasuk 24V, 48V, 110V, 220V, dan 380V.
  • Penarafan Arus Boleh Dipercayai: Mengendalikan beban resistif dan induktif dengan cekap, dengan arus terma berkadar 10A.
Penarafan Suis
Ui voltan penebat berkadar 600V
Arus terma berkadar Ith 10A
Voltan operasi berkadar Ue 24V 48V 110V 220V 380V
Arus operasi berkadar Ie
AC 50/60Hz Beban resistif 10A 10A 6A
Beban induktif 10A 6A 3A 2A
DC Beban resistif 8A 4A 2.2A 1.1A
Beban induktif 4A 2A 1.2A 0.6A
Bahan kenalan Aloi perak
Spesifikasi
  • Voltan Penebat Berkadar (Ui): 600V
  • Voltan Operasi (Ue): 24V, 48V, 110V, 220V, 380V
  • Arus Operasi (Ie):
    • Beban Resistif AC: 10A
    • Beban Induktif AC: 6A
    • Beban Resistif DC: 8A
    • Beban Induktif DC: 4A