VOB6-63DC DC miniatűr megszakító
A VIOX VOB6-63DC DC kismegszakítót DC rendszerek túlterhelés és rövidzárlat elleni védelmére tervezték. Polaritásmentes kialakítással rendelkezik, támogatja a DC1200V-ot, és 1P-től 4P-ig terjedő konfigurációkat kínál napenergia-, energiatároló- és ipari DC alkalmazásokhoz.
Küldje el igényeit, 12 órán belül árajánlatot adunk Önnek.
- TEL:+8618066396588
- Whatsapp:+8618066396588
- Email:[email protected]
A VIOX VOB6-63DC DC kismegszakítót úgy tervezték, hogy biztonságos és megbízható túlterhelés- és rövidzárlatvédelmet biztosítson a modern DC elektromos rendszerek számára. A polaritásmentes kialakításnak köszönhetően ez a sorozat rugalmas telepítést tesz lehetővé, és támogatja a felső és alsó bejövő vezetékeket a könnyebb panelvezetékezés érdekében.
A VOB6-63DC termékcsalád 1A-tól 63A-ig terjedő névleges áramot fed le, és támogatja az 1P, 2P, 3P és 4P konfigurációkat. A DC1200V maximális névleges üzemi feszültségével alkalmas napelemes PV-, energiatároló-, távközlési- és ipari DC elosztó rendszerekhez, ahol kompakt méretre, megbízható védelemre és kényelmes DIN sínre szerelésre van szükség.
Fő jellemzők
- Polaritásmentes DC kialakítás a rugalmas vezetékezéshez
- Névleges feszültség akár DC1200V
- Névleges áramtartomány 1A-tól 63A-ig
- 1P, 2P, 3P és 4P konfigurációk állnak rendelkezésre
- Érintkező helyzetjelző ablak a tiszta állapotjelzéshez
- Réteges szerkezetű kialakítás a biztonságos és kényelmes működéshez
- B, C és D kioldási karakterisztika opciók
- Kompakt 18 mm-es szélesség pólusonként a hatékony panelkiosztás érdekében
Műszaki specifikációk
| Megfelelő szabványok | GB/T 14048.2, IEC 60947-2 |
|---|---|
| Pólusok száma | 1P, 2P, 3P, 4P |
| Névleges áram (In) | 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 10A, 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A, 63A |
| Névleges keretáram | 63A |
| Névleges feszültség (Ue) | DC 300V (1P), DC 600V (2P), DC 900V (3P), DC 1200V (4P) |
| Névleges szigetelési feszültség (Ui) | 1200V |
| Névleges impulzusállási feszültség (Uimp) | 6kV |
| Végső rövidzárlati megszakítóképesség (Icu) | 7kA (4.5kA / 6kA opcionális) |
| Üzemi rövidzárlati megszakítóképesség (Ics) | 7.5kA |
| Felhasználási kategória | A |
| Pillanatnyi kioldási karakterisztika | B (4In-7In), C (8In±20%), D (12In±20%) |
| Túlterhelés kioldás (1.05In) | Megegyezés szerinti kioldási idő 1 óra (hideg állapot) |
| Túlterhelés kioldás (1.30In) | Megegyezés szerinti kioldási idő 1 óra (meleg állapot) |
| Mechanikai élettartam | 20,000 ciklus |
| Elektromos élettartam | ≥1,500 ciklus |
| Védelmi fokozat | IP20 |
| Referencia hőmérséklet | 30°C |
| Unipoláris szélesség | 18 mm pólusonként |
| Vezetékezési Kapacitás | 16 mm² |
| Csatlakozási módszer | Mind a felső, mind az alsó bejövő vezetékek elfogadhatók |
Pólus és feszültség konfigurációk
| Lengyelek | Névleges feszültség | Ajánlott alkalmazás |
|---|---|---|
| 1P | DC 300V | Kompakt DC áramköri védelem |
| 2P | DC 600V | Szabványos DC elosztás és leválasztás |
| 3P | DC 900V | Magasabb feszültségű DC rendszerek |
| 4P | DC 1200V | Napelemes PV és fejlett energiatároló rendszerek |
Alkalmazások
A VOB6-63DC sorozat alkalmas olyan DC rendszerekhez, amelyek kompakt, moduláris és megbízható védelmet igényelnek. Polaritásmentes szerkezete és széles feszültségtartománya praktikus választássá teszi a panelgyártók, OEM-ek és a modern DC telepítéseken dolgozó projektvásárlók számára.
- Napelemes fotovoltaikus rendszerek
- Energiatároló rendszerek
- Akkumulátorvédelmi áramkörök
- Távközlési DC tápegységek
- Ipari DC vezérlőszekrények
- Kisfeszültségű DC elosztó panelek
Miért válassza a VIOX VOB6-63DC-t?
A VOB6-63DC-t olyan B2B vásárlók számára tervezték, akiknek praktikus DC kismegszakítóra van szükségük rugalmas telepítéssel, széles feszültségtartománnyal és stabil védelmi teljesítménnyel. Támogatja a szabványosított paneltervezést, miközben segít egyszerűsíteni a termékválasztást a különböző DC rendszerfeszültségekhez.
- Széles áramtartomány 1A-tól 63A-ig
- Támogatja a DC1200V-ot
- Többféle pólus konfiguráció a rugalmas tervezéshez
- Polaritásmentes vezetékezés a könnyebb telepítéshez
- Kompakt moduláris szerkezet a DIN sínre szereléshez
- Alkalmas forgalmazók, OEM-ek és projektbeszerzések számára
GYIK
Mire használják a VOB6-63DC-t?
Túlterhelés és rövidzárlat elleni védelemre használják DC rendszerekben, például napenergia-, energiatároló-, távközlési berendezésekben és ipari DC elosztásban.
Mi a VOB6-63DC maximális névleges feszültsége?
A termékadatokban feltüntetett maximális névleges üzemi feszültség DC1200V a 4P változatban.
Milyen áramerősségek állnak rendelkezésre?
A sorozat 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 10A, 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A és 63A értékeket tartalmaz.
A VOB6-63DC polaritásérzékeny?
Nem. A termék DC polaritásmentesként van leírva, és a felső és alsó bejövő vezetékek is elfogadhatók.
Mely alkalmazásokhoz a legalkalmasabb ez a megszakító?
Jól alkalmazható napelemes PV-, akkumulátortároló-, távközlési DC rendszerekhez és ipari DC elosztáshoz, ahol kompakt és megbízható áramköri védelemre van szükség.
Kérjen Árajánlatot
Ha DC kismegszakítókat szerez be napenergia-, energiatároló-, távközlési- vagy ipari DC projektekhez, a VIOX segíthet kiválasztani a megfelelő VOB6-63DC modellt az áramerősség, a pólus konfiguráció és a rendszerfeszültség alapján. Küldje el specifikációit és mennyiségi igényeit árajánlatkéréshez.


