VOB3-63DC DC Miniature Circuit Breaker
VIOX VOB3-63DC DC miniature circuit breaker သည် DC လျှပ်စစ်စနစ်များတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဝန်ပိုနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်မှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ၎င်းတွင် polarity-free ဒီဇိုင်း၊ DC1000V အထိ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား၊ 10kA ဖြတ်တောက်နိုင်စွမ်းနှင့် ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် တပ်ဆင်နိုင်ရန်အတွက် 1P မှ 4P configurations များ ပါဝင်ပါသည်။.
သင့်လိုအပ်ချက်များကို ပေးပို့ပါ၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အတွက် ၁၂ နာရီအတွင်း ကိုးကားပါမည်။
- ဖုန်းနံပါတ်-+8618066396588
- Whatsapp:+၈၆၁၈၀၆၆၃၉၆၅၈၈
- Email:[email protected]
VIOX VOB3-63DC DC miniature circuit breaker သည် DC ပါဝါစနစ်များတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဝန်ပိုနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်မှုအတွက် အင်ဂျင်နီယာပိုင်းဆိုင်ရာ ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ polarity-free တည်ဆောက်ပုံဖြင့် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော ဤစီးရီးသည် ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် ဝါယာကြိုးတပ်ဆင်မှုကို အထောက်အပံ့ပေးပြီး 4P configuration တွင် DC1000V အထိ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အားကို ပေးပို့ပါသည်။.
1A မှ 63A အထိ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်စီးကြောင်းများ၊ 10kA ဖြတ်တောက်နိုင်စွမ်းနှင့် 1P, 2P, 3P နှင့် 4P ရွေးချယ်စရာများဖြင့် VOB3-63DC စီးရီးသည် ဆိုလာ PV၊ စွမ်းအင်သိုလှောင်မှု၊ ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များနှင့် အခြားသော ဗို့အားနိမ့် DC အသုံးချပရိုဂရမ်များအတွက် သင့်လျော်ပြီး ဘေးကင်းမှု၊ တသမတ်တည်းရှိမှုနှင့် ကျစ်လျစ်သော DIN rail တပ်ဆင်ခြင်းသည် အရေးကြီးပါသည်။.
အဓိကအင်္ဂါရပ်များ
- ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် DC ဝါယာကြိုးအတွက် Polarity-free ဒီဇိုင်း
- DC1000V အထိ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား
- 1A မှ 63A အထိ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်စီးကြောင်းအကွာအဝေး
- 10kA အထိ အမြင့်ဆုံး ဝါယာရှော့ဖြတ်တောက်နိုင်စွမ်း
- 1P, 2P, 3P နှင့် 4P configurations များတွင် ရရှိနိုင်ပါသည်။
- B, C နှင့် D tripping curves များ ရရှိနိုင်ပါသည်။
- ရှင်းလင်းသော လည်ပတ်မှုအခြေအနေအတွက် အဆက်အသွယ် အနေအထားညွှန်ပြချက်
- အဆင်ပြေသော တပ်ဆင်မှုအတွက် ကျစ်လျစ်သော stacked rail တပ်ဆင်ခြင်း
နည်းပညာဆိုင်ရာသတ်မှတ်ချက်များ
| စံနှုန်းများ | GB/T 14048.2, IEC 60947-2 |
|---|---|
| ဝင်ရိုးစွန်းအရေအတွက် | 1P, 2P, 3P, 4P |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လက်ရှိ (In) | 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 10A, 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A, 63A |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော Frame Current | 63A |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား (Ue) | DC 250V (1P), DC 500V (2P), DC 750V (3P), DC 1000V (4P) |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်ကာဗို့အား (Ui) | 1000V |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော Impulse ခံနိုင်အား ဗို့အား (Uimp) | 6kV |
| Ultimate Short-Circuit Breaking Capacity (Icu) | 10kA (6kA optional) |
| ချက်ချင်း Tripping Curve | B (4In-7In), C (8In-12In), D (12In-20In) |
| ဝန်ပို Tripping (1.05In) | သဘောတူထားသော non-tripping time 1h (အေးသောအခြေအနေ) |
| ဝန်ပို Tripping (1.30In) | သဘောတူထားသော tripping time 1h (ပူသောအခြေအနေ) |
| စက်ပိုင်းဆိုင်ရာဘဝ | 20,000 သံသရာ |
| လျှပ်စစ်ဘဝ | 1,000 cycles |
| ကာကွယ်မှုအဆင့် | IP၂၀ |
| Reference Temperature | 30°C |
| Energy Limiting Class | Class 3 |
| Unipolar Width | တိုင်တစ်ခုလျှင် 18mm |
| Wiring Capacity | 16 mm² |
| ချိတ်ဆက်မှုနည်းလမ်း | အပေါ်နှင့်အောက် နှစ်ခုစလုံးမှ လာသောလိုင်းများကို လက်ခံနိုင်ပါသည်။ |
Pole And Voltage Options
| ထမ်းဘိုး | အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား | ပုံမှန်အသုံးပြုမှု |
|---|---|---|
| 1P | DC 250V | ကျစ်လျစ်သော DC branch protection |
| 2P | DC 500V | အထွေထွေ DC isolation နှင့် protection |
| 3P | DC 750V | ဗို့အားမြင့် DC စနစ် အသုံးချပရိုဂရမ်များ |
| ၄P | DC 1000V | ဆိုလာ PV နှင့် အဆင့်မြင့် DC ဖြန့်ဖြူးရေးစနစ်များ |
အသုံးချမှု
VOB3-63DC စီးရီးသည် ကျစ်လျစ်သော circuit protection၊ တည်ငြိမ်သော စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် အဆင်ပြေသော DIN rail တပ်ဆင်ခြင်း လိုအပ်သော DC လျှပ်စစ်စနစ်များအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။ မြင့်မားသော စနစ်ဗို့အားနှင့် ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် polarity-free ဝါယာကြိုး လိုအပ်သည့် အသုံးချပရိုဂရမ်များတွင် အထူးအသုံးဝင်ပါသည်။.
- ဆိုလာ PV စနစ်များ
- စွမ်းအင်သိုလှောင်မှုစနစ်များ
- Telecom ပါဝါစနစ်များ
- DC ဖြန့်ဖြူးရေး ကက်ဘိနက်များ
- စက်မှု DC ထိန်းချုပ်ရေးစနစ်များ
- ဘက်ထရီနှင့် အားသွင်းကာကွယ်ရေး ဆားကစ်များ
VIOX VOB3-63DC ကို ဘာကြောင့် ရွေးချယ်သင့်တာလဲ။
VOB3-63DC သည် B2B ဝယ်သူများအား ကျယ်ပြန့်သော လျှပ်စီးကြောင်း အကျုံးဝင်မှု၊ ဝင်ရိုးစွန်းရွေးချယ်စရာများစွာနှင့် တပ်ဆင်မှုအစီအစဉ်ကို ရိုးရှင်းစေသည့် polarity-free ချိတ်ဆက်မှုဒီဇိုင်းပါရှိသော လက်တွေ့ကျသော DC ကာကွယ်ရေးဖြေရှင်းချက်ကို ပေးပါသည်။ ၎င်းကို ခေတ်မီလျှပ်စစ်စနစ်များအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော DC circuit protection လိုအပ်သော ဖြန့်ဖြူးသူများ၊ panel တည်ဆောက်သူများ၊ OEM များ နှင့် ပရောဂျက်ဝယ်သူများအတွက် တည်ဆောက်ထားပါသည်။.
- ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် ပရောဂျက်ရွေးချယ်မှုအတွက် ကျယ်ပြန့်သော လျှပ်စီးကြောင်းအကွာအဝေး
- ဗို့အားမြင့် DC အသုံးချပရိုဂရမ်များအတွက် DC1000V အထိ
- ယုံကြည်စိတ်ချရသော ကာကွယ်မှုအတွက် 10kA ဖြတ်တောက်နိုင်စွမ်း
- အသုံးချပရိုဂရမ်နှင့် ကိုက်ညီစေရန်အတွက် tripping curve ရွေးချယ်စရာများစွာ
- panel ထိရောက်မှုအတွက် ကျစ်လျစ်သော modular ဒီဇိုင်း
- OEM၊ ဖြန့်ဖြူးရေးနှင့် ပရောဂျက်ဝယ်ယူမှုအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
VOB3-63DC ကို ဘာအတွက် အသုံးပြုတာလဲ။
ဆိုလာ၊ ဘက်ထရီ၊ တယ်လီကွန်းနှင့် စက်မှု DC ဖြန့်ဖြူးရေး အသုံးချပရိုဂရမ်များကဲ့သို့သော DC လျှပ်စစ်စနစ်များတွင် ဝန်ပိုနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်မှုအတွက် အသုံးပြုပါသည်။.
VOB3-63DC ၏ အမြင့်ဆုံး အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အားက ဘယ်လောက်လဲ။
စီးရီးသည် 4P configuration တွင် DC1000V အထိ အထောက်အပံ့ပေးပါသည်။.
ဘယ်လျှပ်စီးကြောင်းအကွာအဝေး ရရှိနိုင်လဲ။
ထုတ်ကုန်အကွာအဝေးသည် 1A မှ 63A အထိ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်စီးကြောင်းများကို အကျုံးဝင်ပါသည်။.
ဒီ DC breaker က polarity sensitive ဖြစ်သလား။
မဟုတ်ပါ။ ရင်းမြစ်ပစ္စည်းသည် VOB3-63DC ကို polarity-free ဒီဇိုင်းအဖြစ် ဖော်ပြထားပြီး အပေါ်နှင့်အောက် နှစ်ခုစလုံးမှ လာသောလိုင်းများကို ခွင့်ပြုထားသည်။.
ဘယ်ဖြတ်တောက်နိုင်စွမ်း ရရှိနိုင်လဲ။
စီးရီးကို 10kA ultimate ဝါယာရှော့ဖြတ်တောက်နိုင်စွမ်းဖြင့် စာရင်းပြုစုထားပြီး 6kA ကို ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။.
Quote တစ်ခုတောင်းဆိုပါ။
ဆိုလာ၊ စွမ်းအင်သိုလှောင်မှု သို့မဟုတ် စက်မှု DC ပရောဂျက်များအတွက် DC miniature circuit breakers များကို သင်ရှာဖွေနေပါက၊ VIOX သည် ဝင်ရိုးစွန်းဖွဲ့စည်းပုံ၊ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်စီးကြောင်းနှင့် စနစ်ဗို့အားအပေါ် အခြေခံ၍ သင့်လျော်သော VOB3-63DC မော်ဒယ်ကို ရွေးချယ်ရာတွင် ကူညီနိုင်ပါသည်။ ကိုးကားအထောက်အပံ့အတွက် သင့်သတ်မှတ်ချက်များနှင့် အရေအတွက်လိုအပ်ချက်များကို ပေးပို့ပါ။.


